Satılık - Arsa 7000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
240 000 €
34 €/m²
Property 9636 photo 1
Property 9636 photo 2
Property 9636 photo 3
Property 9636 photo 4
Property 9636 photo 5
Property 9636 photo 6
Property 9636 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 250 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
350 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 33698
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 50915
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
320 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 34397
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği