8 nesneleri 1 sayfa

Satılık
150 000 € 1515 €/m²
  • Nesne kodu 39107
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
180 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 43125
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
60 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 7742
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Yatırım Satılık
1 020 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 14182
  • Metrekare 1298 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
800 000 € 389 €/m²
  • Nesne kodu 32133
  • Metrekare 2055 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Yunanistan, Ano Liosia’da Gayrimenkul

Ano Liosia, Atina’nın batısında hızla gelişen bir banliyö olup uygun fiyatlı gayrimenkul, iyi ulaşım bağlantıları ve her geçen gün artan hizmet çeşitliliği sunar. Son yıllarda bölge, başkente yakın ancak Atina merkezine kıyasla çok daha düşük fiyatlarla konut ve yatırım amaçlı mülk arayan hem Yunan hem de uluslararası alıcıların ilgisini çekmiştir.

Neden Ano Liosia’da Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Ano Liosia’daki emlak piyasası rekabetçi fiyatlar ve yenileme ile değer artışı potansiyeli sunan pek çok fırsatla öne çıkar. Şunları bulabilirsiniz:

  • Küçük ve orta ölçekli binalarda daireler
  • Bahçeli, aileler için ideal müstakil evler
  • Konut geliştirmeye uygun arsa alanları
  • İyi görünürlük sağlayan ana caddeler üzerindeki ticari mülkler

Alıcılar ve yatırımcılar için Ano Liosia, geniş yaşam alanları, modern olanaklar ve uzun vadeli sermaye artışı için güçlü bir potansiyelin birleşimini sunar.

Konum ve Ulaşım

Ano Liosia, Atina merkezinin kuzeybatısında yer alır ve araçla ile toplu ulaşım ile kolayca erişilebilir. Banliyö şu bağlantılarla desteklenir:

  • Attiki Odos otoyolu; daha geniş Attika bölgesine hızlı erişim sağlar
  • Proastiakos (banliyö treni); Atina merkezine ve havaalanına doğrudan güzergâhlar
  • Ano Liosia’yı komşu ilçelerle birleştiren birden fazla otobüs hattı

Bu elverişli konum, Atina’da çalışan ancak daha sakin ve daha yerleşim odaklı bir ortamda yaşamayı tercih eden kişiler için bölgeyi cazip kılar.