900 000 €
3000 €/m²
Property 34505 photo 1
Property 34505 photo 2
Property 34505 photo 3
Property 34505 photo 4
Property 34505 photo 5
Property 34505 photo 6
Property 34505 photo 7
Property 34505 photo 8
Property 34505 photo 9
Property 34505 photo 10
Property 34505 photo 11

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,43%
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 300 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 34505
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
900 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 11317
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 43808
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 300 000 € 2954 €/m²
  • Nesne kodu 34902
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 7391
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
800 000 € 761 €/m²
  • Nesne kodu 32871
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
750 000 € 1027 €/m²
  • Nesne kodu 63645
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
750 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 43747
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği