Satılık - Ticari mülk 1050 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Pilea
800 000 €
762 €/m²
Property 32871 photo 1
Property 32871 photo 2
Property 32871 photo 3
Property 32871 photo 4
Property 32871 photo 5
Property 32871 photo 6
Property 32871 photo 7
Property 32871 photo 8
Property 32871 photo 9
Property 32871 photo 10
Property 32871 photo 11
Property 32871 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 1050 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 11317
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 43808
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Önerilen Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 34505
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
800 000 € 761 €/m²
  • Nesne kodu 32871
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
700 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 35655
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
750 000 € 1027 €/m²
  • Nesne kodu 63645
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
750 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 43747
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 7391
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği