900 000 €
3600 €/m²
Property 11317 photo 1
Property 11317 photo 2
Property 11317 photo 3
Property 11317 photo 4
Property 11317 photo 5
Property 11317 photo 6
Property 11317 photo 7
Property 11317 photo 8
Property 11317 photo 9
Property 11317 photo 10
Property 11317 photo 11
Property 11317 photo 12
Property 11317 photo 13
Property 11317 photo 14
Property 11317 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 250 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 34505
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
800 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 7391
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
900 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 11317
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 761 €/m²
  • Nesne kodu 32871
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
750 000 € 1027 €/m²
  • Nesne kodu 63645
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 300 000 € 2954 €/m²
  • Nesne kodu 34902
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 43747
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 43808
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği