270 000 €
4091 €/m²
Property 66016 photo 1
Property 66016 photo 2
Property 66016 photo 3
Property 66016 photo 4
Property 66016 photo 5
Property 66016 photo 6
Property 66016 photo 7
Property 66016 photo 8
Property 66016 photo 9
Property 66016 photo 10
Property 66016 photo 11
Property 66016 photo 12
Property 66016 photo 13
Property 66016 photo 14
Property 66016 photo 15
Property 66016 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 1
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 66 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Tamamen Yenilenmiş Daire 66 m² – Markopoulo Merkez

Markopoulo merkezinde bulunan tamamen yenilenmiş 66 m² daire satışa sunulmaktadır.

Modern tasarımı, işlevsel yapısı ve havaalanına ile sahil bölgesine yakın konumu sayesinde hem yaşam hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 2 yatak odası

• Açık plan salon ve mutfak

• 2 modern banyo

• Fonksiyonel ve kullanışlı yerleşim planı

• Aydınlık yaşam alanları

⚙️ 🔹 Özellikler

• 66 m²

• Marketlere ve hizmet noktalarına yakın

• Atina Uluslararası Havalimanı’na sadece 8 km

• Porto Rafti’ye sadece 6,5 km; güzel plajlara, sahil restoranlarına ve geleneksel tavernalara yakın

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yaşam

• Yazlık kullanım

• Kısa veya uzun dönem kiralama

• Yüksek getirili yatırım

Golden Visa programına uygundur

Havaalanına ve sahil bölgelerine yakın konumda bulunan modern ve yatırım değeri yüksek bir daire.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 65116
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 4016 €/m²
  • Nesne kodu 65117
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 4014 €/m²
  • Nesne kodu 65118
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3411 €/m²
  • Nesne kodu 65145
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 65210
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 2
Satılık
263 000 € 5977 €/m²
  • Nesne kodu 65216
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
232 000 € 6105 €/m²
  • Nesne kodu 65217
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 4010 €/m²
  • Nesne kodu 65230
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65239
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği