265 000 €
6023 €/m²
Property 66012 photo 1
Property 66012 photo 2
Property 66012 photo 3
Property 66012 photo 4
Property 66012 photo 5
Property 66012 photo 6
Property 66012 photo 7
Property 66012 photo 8
Property 66012 photo 9
Property 66012 photo 10
Property 66012 photo 11
Property 66012 photo 12
Property 66012 photo 13
Property 66012 photo 14
Property 66012 photo 15
Property 66012 photo 16
Property 66012 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Kat: 1
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 44 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Yenilenmiş Daire 44 m² – Peristeri

Peristeri bölgesinde, metroya sadece 150 metre ve şehir merkezine yaklaşık 800 metre mesafede bulunan 44 m² 1. kat daire satışa sunulmaktadır.

Merkezi konumu sayesinde hem yaşam hem de yatırım amacıyla ideal bir seçenektir.

🏡 🔹 Plan ve Yaşam Alanları

• 2 yatak odası

• Açık plan salon ve mutfak

• Banyo

• Fonksiyonel yerleşim planı

⚙️ 🔹 Özellikler

• 44 m²

• 1. kat daire

• Tamamen yenilenmiş

• Tam eşyalı

• Beyaz eşyalı

• Modern tasarım ve hemen kullanıma hazır

📍 🔹 Konum

• Metroya 150 m

• Şehir merkezine 800 m

• Mağaza, restoran ve marketlere yakın

• Merkezi konum ve kolay ulaşım

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Yaşam

• Kısa veya uzun dönem kiralama

• Yüksek getirili yatırım

Golden Visa programına uygundur

Modern, kullanışlı ve yüksek yatırım potansiyeline sahip merkezi bir daire.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 4492 €/m²
  • Nesne kodu 59830
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 4324 €/m²
  • Nesne kodu 59869
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 3513 €/m²
  • Nesne kodu 59922
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3375 €/m²
  • Nesne kodu 59923
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2967 €/m²
  • Nesne kodu 59955
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 4
Satılık
315 000 € 3150 €/m²
  • Nesne kodu 60035
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60141
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 60142
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60145
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
265 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60148
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği