275 000 €
6111 €/m²
Property 65812 photo 1
Property 65812 photo 2
Property 65812 photo 3
Property 65812 photo 4
Property 65812 photo 5
Property 65812 photo 6
Property 65812 photo 7
Property 65812 photo 8
Property 65812 photo 9
Property 65812 photo 10
Property 65812 photo 11
Property 65812 photo 12
Property 65812 photo 13
Property 65812 photo 14
Property 65812 photo 15
Property 65812 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 270 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 45 metrekare daire. Daire Yarı bodrum katında bulunur, Yarı bodrum katı bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bahçe, çim, ısıtma, bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------

Glyfada’da 45 m² Yatırımlık Stüdyo – Denize Sadece 0,27 km

Glyfada’nın prestijli Golf bölgesinde yer alan bu şık 45 m² stüdyo daire, hem kişisel kullanım hem de kısa dönem kiralama için mükemmel bir fırsattır.

İç Mekan

Yarı bodrum katta bulunan daire, 2026 yılında tamamen yenilenmiştir. Açık plan tasarım, 1 yatak odası ve 1 banyodan oluşur. Yeni mobilyalar ve modern ekipmanlarla tam donanımlıdır. Klima ve elektrikli ısıtma mevcuttur.

Dış Mekan

Köşe konumlu daire, bakımlı bir bahçe/avluya doğrudan erişim sunar.

Konum

Poseidonos Caddesi’nin sakin bir noktasında, denize birkaç adım mesafede ve Glyfada merkezine yakın konumdadır.

  • Denize mesafe: 0,27 km
  • Havalimanına mesafe: 29 km

Yatırım Değeri

Airbnb için ideal veya deniz kenarında şık bir yaşam alanı arayanlar için mükemmel bir seçenek.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 2276 €/m²
  • Nesne kodu 64603
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
305 000 € 6489 €/m²
  • Nesne kodu 64722
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 64821
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
315 000 € 5727 €/m²
  • Nesne kodu 64830
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
360 000 € 6545 €/m²
  • Nesne kodu 64833
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 8125 €/m²
  • Nesne kodu 64932
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64961
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği