240 000 €
6000 €/m²
Property 64821 photo 1
Property 64821 photo 2
Property 64821 photo 3
Property 64821 photo 4
Property 64821 photo 5
Property 64821 photo 6
Property 64821 photo 7
Property 64821 photo 8
Property 64821 photo 9
Property 64821 photo 10
Property 64821 photo 11
Property 64821 photo 12
Property 64821 photo 13
Property 64821 photo 14
Property 64821 photo 15
Property 64821 photo 16
Property 64821 photo 17
Property 64821 photo 18
Property 64821 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles,marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2800 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Hizmetler

  • Çift cam
  • Lüks Ev

Açıklama

Atina’da satılık 40 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, ısıtma, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. Asansörsüz bina.

🏡 Argyroupoli’de Şık Daire – Modern Konfor & Özel Havuz

Argyroupoli’nin merkezinde yer alan bu tamamen yenilenmiş 40 m² daire, 2. katta, 1985 yılında inşa edilmiş ve 2023 yılında tamamen yenilenmiştir. Enerji sınıfı A ile aydınlık, ferah ve modern yaşam için tasarlanmıştır.

🏠 Özellikler

  • Alan: 40 m²
  • 1 yatak odası
  • 1 banyo
  • Açık plan salon ve mutfak
  • Zemin: Mermer & Seramik
  • Yapım yılı: 1985
  • Yenileme: 2023
  • Enerji sınıfı: A

🌿 Konfor & İmkanlar

  • Isı yalıtımı, ses yalıtımı, enerji tasarruflu alüminyum doğrama
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Klima
  • Güvenlik kapısı
  • Sineklik ve tente
  • Elektrikli açılır alüminyum pergola (su tahliyeli)

➕ Ek Özellikler

  • Özel havuz ve jakuzi (2 x 1,60)
  • Ahşap deck kaplamalı balkon
  • Beton saksılar ve tropikal bitkiler
  • Asansör
  • Tam mobilyalı ve elektrikli cihazlarla donatılmış

Metro, alışveriş, okullar ve parklara yakın konumda.

Kalıcı ikamet veya yatırım için ideal, lüks, konfor ve mahremiyeti bir arada sunan nadir bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 62799
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
257 000 € 6119 €/m²
  • Nesne kodu 62802
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 62803
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 6756 €/m²
  • Nesne kodu 62805
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 11363 €/m²
  • Nesne kodu 62959
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 9615 €/m²
  • Nesne kodu 62960
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 62961
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
250 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 62967
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 63006
  • Metrekare 31 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 63009
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği