230 000 €
30 €/m²
Property 65622 photo 1
Property 65622 photo 2
Property 65622 photo 3
Property 65622 photo 4
Property 65622 photo 5
Property 65622 photo 6
Property 65622 photo 7
Property 65622 photo 8
Property 65622 photo 9
Property 65622 photo 10
Property 65622 photo 11
Property 65622 photo 12
Property 65622 photo 13
Property 65622 photo 14
Property 65622 photo 15
Property 65622 photo 16

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık çit Arsa 7497 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30567
  • Metrekare 11017 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 46092
  • Metrekare 8841 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
210 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 33703
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
210 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35065
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46195
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği