210 000 €
26 €/m²
Property 35065 photo 1
Property 35065 photo 2
Property 35065 photo 3
Property 35065 photo 4
Property 35065 photo 5
Property 35065 photo 6
Property 35065 photo 7
Property 35065 photo 8
Property 35065 photo 9
Property 35065 photo 10
Property 35065 photo 11
Property 35065 photo 12
Property 35065 photo 13
Property 35065 photo 14
Property 35065 photo 15
Property 35065 photo 16
Property 35065 photo 17
Property 35065 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 49619
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
190 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33834
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
190 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 52177
  • Metrekare 6145 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42440
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 31738
  • Metrekare 1054 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği