1 200 000 €
6000 €/m²
Property 32783 photo 1
Property 32783 photo 2
Property 32783 photo 3
Property 32783 photo 4
Property 32783 photo 5
Property 32783 photo 6
Property 32783 photo 7
Property 32783 photo 8
Property 32783 photo 9
Property 32783 photo 10
Property 32783 photo 11
Property 32783 photo 12
Property 32783 photo 13

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 8
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 200 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar 6 yatak odası, 2 amerikan mutfak, 2 mutfak, 4 banyo, 2 kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Nesne kodu 62193
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 62213
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Nesne kodu 65560
  • Metrekare 288 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Nesne kodu 41224
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Seçkin Satılık
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 62907
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Nesne kodu 52429
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 770 m

Bülten aboneliği