449 000 €
4317 €/m²
Property 64708 photo 1
Property 64708 photo 2
Property 64708 photo 3
Property 64708 photo 4
Property 64708 photo 5
Property 64708 photo 6
Property 64708 photo 7
Property 64708 photo 8
Property 64708 photo 9
Property 64708 photo 10
Property 64708 photo 11
Property 64708 photo 12
Property 64708 photo 13
Property 64708 photo 14
Property 64708 photo 15
Property 64708 photo 16
Property 64708 photo 17
Property 64708 photo 18
Property 64708 photo 19
Property 64708 photo 20
Property 64708 photo 21
Property 64708 photo 22
Property 64708 photo 23
Property 64708 photo 24
Property 64708 photo 25
Property 64708 photo 26
Property 64708 photo 27
Property 64708 photo 28
Property 64708 photo 29
Property 64708 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2017
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Girit’te satılık 104 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1354 €/m²
  • Nesne kodu 30518
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Yatırım Satılık
587 000 € 3668 €/m²
  • Nesne kodu 42645
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
580 000 € 3866 €/m²
  • Nesne kodu 47124
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Seçkin Satılık
579 000 € 4991 €/m²
  • Nesne kodu 57728
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
585 000 € 3588 €/m²
  • Nesne kodu 61602
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 5
Satılık
540 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 61671
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
599 000 € 4131 €/m²
  • Nesne kodu 63916
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
658 440 € 6040 €/m²
  • Nesne kodu 64858
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği