Satılık - Villa 124 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Plaka
500 000 €
4032 €/m²
Property 56919 photo 1
Property 56919 photo 2
Property 56919 photo 3
Property 56919 photo 4
Property 56919 photo 5
Property 56919 photo 6
Property 56919 photo 7
Property 56919 photo 8
Property 56919 photo 9
Property 56919 photo 10
Property 56919 photo 11
Property 56919 photo 12
Property 56919 photo 13
Property 56919 photo 14
Property 56919 photo 15
Property 56919 photo 16
Property 56919 photo 17
Property 56919 photo 18
Property 56919 photo 19

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Girit’te satılık 124 metrekare 3-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56920
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 5
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56921
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56922
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 3496 €/m²
  • Nesne kodu 56923
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 6
Seçkin Satılık
579 000 € 4991 €/m²
  • Nesne kodu 57728
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
475 000 € 5107 €/m²
  • Nesne kodu 61594
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
425 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 61595
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
425 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 61596
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
414 000 € 3696 €/m²
  • Nesne kodu 61601
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
585 000 € 3588 €/m²
  • Nesne kodu 61602
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği