60 000 € 40 000 €
160 €/m²
Property 63989 photo 1
Property 63989 photo 2
Property 63989 photo 3
Property 63989 photo 4
Property 63989 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 250 metrekare Thasoz’ta. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Arsada: iyi, belediye suyu. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Satılık: Denize sıfır 250 m² arsa

Eşsiz bir konumda, denizin tam kıyısında 250 m² arsa satışa sunulmaktadır. Mülk, merkezi bir yola cepheli ve etrafı çevrilidir.

Özellikleri:

* Su kuyusu/delme kuyusu

* Arsa içinde üç zeytin ağacı

* Eski karavan

Arsa imara kapalıdır, ancak deniz kenarında kendine özel bir alan arayanlar için mükemmel bir tercihtir. Karavan yerleştirmek veya dinlenme alanı olarak kullanmak için idealdir; suya doğrudan erişim ile kişisel bir “özel plaj” hissi sunar.

Deniz ve huzur tutkunları için nadir bir mülk, tatil sığınağı olarak büyük potansiyele sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 €
  • Nesne kodu 3806
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 3917
  • Metrekare 674 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 4173
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4174
  • Metrekare 2720 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48510
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 63556
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 63989
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği