55 000 €
110 €/m²
Property 4173 photo 1
Property 4173 photo 2
Property 4173 photo 3
Property 4173 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 499 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 €
  • Nesne kodu 3806
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 3917
  • Metrekare 674 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 4173
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4174
  • Metrekare 2720 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
45 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 43172
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48510
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 63556
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 63989
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği