75 000 €
96 €/m²
Property 20312 photo 1
Property 20312 photo 2
Property 20312 photo 3
Property 20312 photo 4
Property 20312 photo 5
Property 20312 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 250 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 776 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 3916
  • Metrekare 5365 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 4148
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4174
  • Metrekare 2720 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
90 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 4514
  • Metrekare 8140 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 20313
  • Metrekare 1086 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
92 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 33896
  • Metrekare 538 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
102 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 40071
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 790 m

Bülten aboneliği