800 000 €
471 €/m²
Property 62894 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 10 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 1696 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1018 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Deniz kenarında, 1.696 m² yüzölçümüne sahip, 1.018 m² inşaat yapma kapasitesine ve 0,6 inşaat emsali oranına sahip olağanüstü bir arsa.

Bu, yalnızca 10 metre mesafede denize sıfır konumda bulunan, Ormos Prinos limanına ve lüks otellere çok yakın olan benzersiz bir yatırım fırsatıdır.

Bölge, temiz plajları ve kristal berraklığında suları ile tanınmaktadır ve bu da onu turistik geliştirme için son derece cazip kılmaktadır.

Bu mülk, otel inşaatı veya turistik konut kompleksi için idealdir.

Arsa çevrilidir ve su, elektrik ve kanalizasyon gibi tüm gerekli altyapı bağlantılarına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 254 €/m²
  • Nesne kodu 60812
  • Metrekare 3734 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 3750
  • Metrekare 11250 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63626
  • Metrekare 3350 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
800 000 € 471 €/m²
  • Nesne kodu 62894
  • Metrekare 1696 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
700 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 22193
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 000 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 3849
  • Metrekare 18250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 100 000 € 174 €/m²
  • Nesne kodu 6471
  • Metrekare 6320 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği