950 000 €
254 €/m²
Property 60812 photo 1
Property 60812 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,6
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 3734 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 2426 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

İki (2) bitişik parsel (2.198 m2 + 1.536 m2 = 3.734 m2) Taşos Adası'ndaki Prinos Köyü'nde, 3.734 m2 yüzölçümüne sahip, tam ve inşaata uygun, takas yoluyla verilmektedir.

Aritlik 500 m2 İnşaat (katmanlı) ilk 200 m2* 0,8 + 100 m2* 0,7 + (Alan-300)*0,5

Aritlik 500 m2 olduğundan, toplam inşaat alanı 2.425,5 m2 olan yedi (7) parsel olarak ayrılabilir.

1a) 2.198 m2'lik tüm parsel = 1.179 m2 inşa eder 1b) Aritlik 500 m2 olduğundan, dört parsel (503+502+552+640 = 2.197 m2) olarak ayrılabilir, inşaat (331+331+356+400 = 1.418 m2) 239 m2 kazanç sağlanır.

2a) 1.536 m2'lik tüm parsel = 848 m2 inşa eder 2b) Aritlik 500 m2 olduğundan, üç parsel (506+515+514 = 1.535 m2) olarak ayrılabilir, inşaat (333+338+337 = 1.008 m2)

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 174 €/m²
  • Nesne kodu 6471
  • Metrekare 6320 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
800 000 € 471 €/m²
  • Nesne kodu 62894
  • Metrekare 1696 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63626
  • Metrekare 3350 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
800 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 3750
  • Metrekare 11250 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
950 000 € 254 €/m²
  • Nesne kodu 60812
  • Metrekare 3734 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 3850
  • Metrekare 11700 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 000 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 3849
  • Metrekare 18250 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği