800 000 €
71 €/m²
Property 3750 photo 1
Property 3750 photo 2
Property 3750 photo 3
Property 3750 photo 4
Property 3750 photo 5
Property 3750 photo 6
Property 3750 photo 7
Property 3750 photo 8
Property 3750 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 11250 metrekare Thasoz’ta. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63626
  • Metrekare 3350 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
800 000 € 471 €/m²
  • Nesne kodu 62894
  • Metrekare 1696 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 000 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 3849
  • Metrekare 18250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 100 000 € 174 €/m²
  • Nesne kodu 6471
  • Metrekare 6320 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
950 000 € 254 €/m²
  • Nesne kodu 60812
  • Metrekare 3734 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 3750
  • Metrekare 11250 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
700 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 22193
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği