430 000 €
3468 €/m²
Property 60707 photo 1
Property 60707 photo 2
Property 60707 photo 3
Property 60707 photo 4
Property 60707 photo 5
Property 60707 photo 6
Property 60707 photo 7
Property 60707 photo 8
Property 60707 photo 9
Property 60707 photo 10
Property 60707 photo 11
Property 60707 photo 12
Property 60707 photo 13
Property 60707 photo 14
Property 60707 photo 15
Property 60707 photo 16
Property 60707 photo 17
Property 60707 photo 18
Property 60707 photo 19
Property 60707 photo 20
Property 60707 photo 21

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 124 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 12757
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 19497
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
485 000 € 1426 €/m²
  • Nesne kodu 22575
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 23024
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
350 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 32391
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 7
Satılık
430 000 € 2457 €/m²
  • Nesne kodu 33004
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 34732
  • Metrekare 382 m²
  • Rooms 10

Bülten aboneliği