Satılık - Müstakil ev 205 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Doğu Olimpos Leptokarya
400 000 €
1951 €/m²
Property 66143 photo 1
Property 66143 photo 2
Property 66143 photo 3
Property 66143 photo 4
Property 66143 photo 5
Property 66143 photo 6
Property 66143 photo 7
Property 66143 photo 8
Property 66143 photo 9
Property 66143 photo 10
Property 66143 photo 11
Property 66143 photo 12
Property 66143 photo 13
Property 66143 photo 14
Property 66143 photo 15
Property 66143 photo 16
Property 66143 photo 17
Property 66143 photo 18
Property 66143 photo 19
Property 66143 photo 20
Property 66143 photo 21
Property 66143 photo 22
Property 66143 photo 23
Property 66143 photo 24
Property 66143 photo 25
Property 66143 photo 26
Property 66143 photo 27
Property 66143 photo 28
Property 66143 photo 29
Property 66143 photo 30

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1999
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2300 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Pieria’da satılık 205 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 7967
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 581 €/m²
  • Nesne kodu 10700
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 19497
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
485 000 € 1426 €/m²
  • Nesne kodu 22575
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
430 000 € 2457 €/m²
  • Nesne kodu 33004
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 7
Satılık
390 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 39119
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 6
Satılık
480 000 € 1290 €/m²
  • Nesne kodu 42730
  • Metrekare 372 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği