390 000 €
2786 €/m²
Property 66121 photo 1
Property 66121 photo 2
Property 66121 photo 3
Property 66121 photo 4
Property 66121 photo 5
Property 66121 photo 6
Property 66121 photo 7
Property 66121 photo 8
Property 66121 photo 9
Property 66121 photo 10
Property 66121 photo 11
Property 66121 photo 12
Property 66121 photo 13
Property 66121 photo 14
Property 66121 photo 15
Property 66121 photo 16
Property 66121 photo 17
Property 66121 photo 18
Property 66121 photo 19
Property 66121 photo 20
Property 66121 photo 21
Property 66121 photo 22
Property 66121 photo 23
Property 66121 photo 24
Property 66121 photo 25
Property 66121 photo 26
Property 66121 photo 27
Property 66121 photo 28
Property 66121 photo 29
Property 66121 photo 30
Property 66121 photo 31
Property 66121 photo 32
Property 66121 photo 33
Property 66121 photo 34
Property 66121 photo 35

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 75 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 140 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 12757
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
350 000 € 2287 €/m²
  • Nesne kodu 32391
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 34732
  • Metrekare 382 m²
  • Rooms 10
Satılık
330 000 € 2088 €/m²
  • Nesne kodu 43133
  • Metrekare 158 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 49603
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
330 000 € 1434 €/m²
  • Nesne kodu 51031
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 8
Satılık
330 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 52782
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 6
Satılık
330 000 € 1157 €/m²
  • Nesne kodu 54690
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 61010
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
330 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 63430
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği