Satılık - Müstakil ev 115 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Pieria
372 000 €
3235 €/m²
Property 4482 photo 1
Property 4482 photo 2
Property 4482 photo 3
Property 4482 photo 4
Property 4482 photo 5
Property 4482 photo 6
Property 4482 photo 7
Property 4482 photo 8
Property 4482 photo 9
Property 4482 photo 10
Property 4482 photo 11
Property 4482 photo 12
Property 4482 photo 13
Property 4482 photo 14
Property 4482 photo 15
Property 4482 photo 16
Property 4482 photo 17
Property 4482 photo 18
Property 4482 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2004
  • Oda sayısı: 3: зала с камином, кухня, 2 спальни, кладовая,2 санузла, сауна
  • Diğer olanaklar: отопление на дизеле, камин, кухонные шкафы, мебелирован, солнечные панели, кладовая, двор
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 30000 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 115 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, bahçe, çim, kiler bulunmaktadır.

690 metrekarelik arsa, çim ve meyve ağaçlarından oluşan bir bahçeye sahip bakımlı bir bahçenin yanı sıra 25 metrekarelik bir depo odasına sahiptir.

Gelişmiş bir altyapıya ve 2000 daimi sakinine sahip köy, güzelliği ve yerel halkın misafirperverliği ile sizi şaşırtacak. Beş kilometre uzaklıkta popüler bir kayak merkezi var.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
440 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 3510
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
372 000 € 3234 €/m²
  • Nesne kodu 4482
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 581 €/m²
  • Nesne kodu 10700
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
430 000 € 2457 €/m²
  • Nesne kodu 33004
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 7
Satılık
390 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 39119
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 6
Satılık
430 000 € 828 €/m²
  • Nesne kodu 45292
  • Metrekare 519 m²
  • Rooms 9
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 50855
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 1350 €/m²
  • Nesne kodu 64561
  • Metrekare 237 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği