100 000 €
40 €/m²
Property 60025 photo 1
Property 60025 photo 2
Property 60025 photo 3
Property 60025 photo 4
Property 60025 photo 5
Property 60025 photo 6
Property 60025 photo 7
Property 60025 photo 8
Property 60025 photo 9
Property 60025 photo 10
Property 60025 photo 11
Property 60025 photo 12
Property 60025 photo 13
Property 60025 photo 14
Property 60025 photo 15
Property 60025 photo 16
Property 60025 photo 17
Property 60025 photo 18
Property 60025 photo 19

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2500 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 23048
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 47076
  • Metrekare 1206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 60214
  • Metrekare 1047 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
125 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 52629
  • Metrekare 2206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 30598
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
140 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 46197
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 34139
  • Metrekare 4556 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 50053
  • Metrekare 727 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 42007
  • Metrekare 1210 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği