90 000 €
85 €/m²
Property 60214 photo 1
Property 60214 photo 2
Property 60214 photo 3
Property 60214 photo 4
Property 60214 photo 5
Property 60214 photo 6
Property 60214 photo 7
Property 60214 photo 8
Property 60214 photo 9
Property 60214 photo 10
Property 60214 photo 11
Property 60214 photo 12
Property 60214 photo 13
Property 60214 photo 14
Property 60214 photo 15
Property 60214 photo 16
Property 60214 photo 17
Property 60214 photo 18
Property 60214 photo 19

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 1047 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 670 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 57706
  • Metrekare 8781 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34216
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61051
  • Metrekare 1376 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 33898
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 65467
  • Metrekare 7754 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 33579
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30602
  • Metrekare 4536 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 50294
  • Metrekare 1222 m²
  • Denize uzaklık 8200 m
Satılık
130 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 32575
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği