Satılık - Arsa 727 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
90 000 €
123 €/m²
Property 50053 photo 1
Property 50053 photo 2
Property 50053 photo 3
Property 50053 photo 4
Property 50053 photo 5
Property 50053 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 727 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 24568
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 31503
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
120 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 35240
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 30598
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
110 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 27152
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
96 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 40719
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
105 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 61454
  • Metrekare 2470 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
100 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42009
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
75 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 42006
  • Metrekare 616 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği