Satılık - Arsa 1210 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
120 000 €
99 €/m²
Property 42007 photo 1
Property 42007 photo 2
Property 42007 photo 3
Property 42007 photo 4
Property 42007 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 27 km
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 1210 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 51234
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 6 m
Satılık
160 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 51427
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60970
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
165 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 36738
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
130 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 39405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44582
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57955
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
155 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 65405
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 57948
  • Metrekare 2307 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği