Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1206 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
90 000 €
74 €/m²
Nesne kodu
47076
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1206 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5000 m
En yakın şehire uzaklık:
13 km
Havaalanına uzaklık:
12 km
Açıklama
Satılık Arsa 1206 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 110 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
105 000 €
43 €/m²
Arsa 2431 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32407
Metrekare
2431 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
130 000 €
47 €/m²
Arsa 2750 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32575
Metrekare
2750 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
100 000 €
22 €/m²
Arsa 4536 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
30602
Metrekare
4536 m²
Denize uzaklık
3600 m
Satılık
100 000 €
58 €/m²
Arsa 1700 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
58138
Metrekare
1700 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
110 000 €
22 €/m²
Arsa 4977 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
62687
Metrekare
4977 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
130 000 €
343 €/m²
Arsa 378 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
30887
Metrekare
378 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
125 000 €
132 €/m²
Arsa 940 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
62298
Metrekare
940 m²
Denize uzaklık
750 m
Satılık
75 000 €
121 €/m²
Arsa 616 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
42006
Metrekare
616 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 9359 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
39474
Metrekare
9359 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
120 000 €
34 €/m²
Arsa 3500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
57905
Metrekare
3500 m²
Denize uzaklık
4000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat