Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1075 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
69 000 €
64 €/m²
Nesne kodu
50978
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1075 m²
Bölge
Attiki
Location
Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
300 m
Havaalanına uzaklık:
72 km
Açıklama
Satılık Arsa 1075 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
85 000 €
172 €/m²
Arsa 493 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
42874
Metrekare
493 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
65 000 €
111 €/m²
Arsa 582 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56666
Metrekare
582 m²
Denize uzaklık
870 m
Satılık
95 000 €
67 000 €
236 €/m²
Arsa 283 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
20440
Metrekare
283 m²
Denize uzaklık
235 m
Satılık
56 000 €
58 €/m²
Arsa 950 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13562
Metrekare
950 m²
Rooms
5
Satılık
60 000 €
26 €/m²
Arsa 2300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32568
Metrekare
2300 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
75 000 €
326 €/m²
Arsa 230 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
7741
Metrekare
230 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
60 000 €
108 €/m²
Arsa 552 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32860
Metrekare
552 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
75 000 €
80 €/m²
Arsa 930 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13403
Metrekare
930 m²
Denize uzaklık
2400 m
Satılık
87 000 €
328 €/m²
Arsa 265 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6096
Metrekare
265 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
85 000 €
340 €/m²
Arsa 250 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23645
Metrekare
250 m²
Rooms
2
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar