İstek üzeri
Property 57018 photo 1
Property 57018 photo 2
Property 57018 photo 3
Property 57018 photo 4
Property 57018 photo 5
Property 57018 photo 6
Property 57018 photo 7
Property 57018 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 1656 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
340 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 62923
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Seçkin Satılık
27 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64843
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 40214
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği