Satılık - Arsa 7421 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
170 000 €
22 €/m²
Property 56817 photo 1
Property 56817 photo 2
Property 56817 photo 3
Property 56817 photo 4
Property 56817 photo 5
Property 56817 photo 6
Property 56817 photo 7
Property 56817 photo 8
Property 56817 photo 9
Property 56817 photo 10
Property 56817 photo 11
Property 56817 photo 12
Property 56817 photo 13
Property 56817 photo 14
Property 56817 photo 15
Property 56817 photo 16
Property 56817 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 7421 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 38944
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
160 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 63229
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50639
  • Metrekare 2120 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 51427
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
198 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34374
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği