140 000 €
66 €/m²
Property 50639 photo 1
Property 50639 photo 2
Property 50639 photo 3
Property 50639 photo 4
Property 50639 photo 5
Property 50639 photo 6
Property 50639 photo 7
Property 50639 photo 8
Property 50639 photo 9
Property 50639 photo 10
Property 50639 photo 11
Property 50639 photo 12
Property 50639 photo 13
Property 50639 photo 14
Property 50639 photo 15
Property 50639 photo 16
Property 50639 photo 17
Property 50639 photo 18
Property 50639 photo 19
Property 50639 photo 20
Property 50639 photo 21

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2120 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 49797
  • Metrekare 3646 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
190 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33834
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
175 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33679
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
190 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 52177
  • Metrekare 6145 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
168 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 50823
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
165 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 46849
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
162 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 40717
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 30770
  • Metrekare 901 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
188 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 61705
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği