Satılık - Arsa 4000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 €
55 €/m²
Property 38944 photo 1
Property 38944 photo 2
Property 38944 photo 3
Property 38944 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33563
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
225 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 30919
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
188 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 61705
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
220 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42915
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50343
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 51486
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği