Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 750 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
200 000 €
266 €/m²
Nesne kodu
50849
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
750 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
100 m
Havaalanına uzaklık:
18 km
Açıklama
Satılık Arsa 750 metrekare Korfu’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
290 000 €
66 €/m²
Arsa 4343 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
39979
Metrekare
4343 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
220 000 €
36 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
42915
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
2700 m
Satılık
220 000 €
25 €/m²
Arsa 8500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
57121
Metrekare
8500 m²
Denize uzaklık
3700 m
Satılık
180 000 €
9 €/m²
Arsa 20000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35066
Metrekare
20000 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
165 000 €
40 €/m²
Arsa 4100 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
46849
Metrekare
4100 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
270 000 €
62 €/m²
Arsa 4337 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
63230
Metrekare
4337 m²
Denize uzaklık
3900 m
Satılık
190 000 €
172 €/m²
Arsa 1100 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
44584
Metrekare
1100 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
220 000 €
33 €/m²
Arsa 6500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
31079
Metrekare
6500 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
200 000 €
44 €/m²
Arsa 4500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
49619
Metrekare
4500 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
170 000 €
161 €/m²
Arsa 1054 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
31738
Metrekare
1054 m²
Denize uzaklık
400 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar