160 000 €
170 €/m²
Property 63229 photo 1
Property 63229 photo 2
Property 63229 photo 3
Property 63229 photo 4
Property 63229 photo 5
Property 63229 photo 6
Property 63229 photo 7
Property 63229 photo 8
Property 63229 photo 9
Property 63229 photo 10
Property 63229 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık Arsa 940 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50343
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
130 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 32703
  • Metrekare 1174 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 37166
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
130 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33270
  • Metrekare 4456 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 33054
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 39405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
190 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 44584
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği