135 000 €
31 €/m²
Property 49543 photo 1
Property 49543 photo 2
Property 49543 photo 3
Property 49543 photo 4
Property 49543 photo 5
Property 49543 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 4312 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
175 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 39855
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
134 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62127
  • Metrekare 4770 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 14079
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 26402
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
175 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39856
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği