150 000 €
31 €/m²
Property 49429 photo 1
Property 49429 photo 2
Property 49429 photo 3
Property 49429 photo 4
Property 49429 photo 5
Property 49429 photo 6
Property 49429 photo 7
Property 49429 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Satılık Arsa 4800 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 52991
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
175 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39856
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
130 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 39854
  • Metrekare 452 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40171
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
220 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 40246
  • Metrekare 37000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 29528
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m

Bülten aboneliği