56 000 €
58 €/m²
Property 13562 photo 1
Property 13562 photo 2
Property 13562 photo 3
Property 13562 photo 4

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 5
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 950 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 €
  • Nesne kodu 7784
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
60 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32568
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m

Bülten aboneliği