Property 32568 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 2300 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
60 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 32860
  • Metrekare 552 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 13403
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
59 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 13897
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
69 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 50978
  • Metrekare 1075 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 19002
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
60 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 42880
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği