Satılık - Arsa 1054 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
170 000 €
161 €/m²
Property 31738 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 1054 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32578
  • Metrekare 2288 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 38650
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 33054
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
165 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 36738
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 50887
  • Metrekare 4850 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50639
  • Metrekare 2120 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 46092
  • Metrekare 8841 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği