220 000 €
25 €/m²
Property 57121 photo 1
Property 57121 photo 2
Property 57121 photo 3
Property 57121 photo 4
Property 57121 photo 5
Property 57121 photo 6
Property 57121 photo 7
Property 57121 photo 8
Property 57121 photo 9
Property 57121 photo 10
Property 57121 photo 11
Property 57121 photo 12
Property 57121 photo 13
Property 57121 photo 14
Property 57121 photo 15
Property 57121 photo 16
Property 57121 photo 17
Property 57121 photo 18
Property 57121 photo 19
Property 57121 photo 20
Property 57121 photo 21
Property 57121 photo 22
Property 57121 photo 23
Property 57121 photo 24
Property 57121 photo 25

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 8500 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 31267
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33563
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
315 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 48867
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
320 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 34397
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 46092
  • Metrekare 8841 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
320 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 30027
  • Metrekare 6135 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 43701
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
250 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30567
  • Metrekare 11017 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği