Satılık - Arsa 4500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
200 000 €
44 €/m²
Property 49619 photo 1
Property 49619 photo 2
Property 49619 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 500 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 25134
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
270 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 34207
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
175 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 57653
  • Metrekare 2463 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
165 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 36738
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
210 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35065
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
190 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33834
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34921
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 38944
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği