Satılık - Arsa 1100 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
190 000 €
172 €/m²
Property 44584 photo 1
Property 44584 photo 2
Property 44584 photo 3
Property 44584 photo 4
Property 44584 photo 5
Property 44584 photo 6
Property 44584 photo 7
Property 44584 photo 8
Property 44584 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 46 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 1100 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33834
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
210 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 33703
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 29142
  • Metrekare 2767 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 38944
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
270 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63230
  • Metrekare 4337 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
180 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 29912
  • Metrekare 4131 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
270 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 41644
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50343
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
280 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 48270
  • Metrekare 1342 m²
  • Denize uzaklık 3200 m

Bülten aboneliği