175 000 €
87 €/m²
Property 48321 photo 1
Property 48321 photo 2
Property 48321 photo 3
Property 48321 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,7
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 1400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 43632
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
175 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 48321
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36248
  • Metrekare 7650 m²
  • Denize uzaklık 7650 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m
Satılık
160 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 54522
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
150 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45378
  • Metrekare 4551 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 20944
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği