160 000 €
39 €/m²
Property 54522 photo 1
Property 54522 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 57 km

Açıklama

Satılık Arsa 4010 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 184 €/m²
  • Nesne kodu 29001
  • Metrekare 947 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
130 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 35496
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
150 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 43824
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
165 000 €
  • Nesne kodu 2644
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
168 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 277
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
130 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 49322
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
190 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 42541
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 47349
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 20944
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği