Satılık - Arsa 12100 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Siviri Belediyesi
800 000 €
66 €/m²
Property 47604 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 12100 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 10973
  • Metrekare 20100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği