Satılık - Arsa 12000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Nea Skioni
1 000 000 €
83 €/m²
Property 45197 photo 1
Property 45197 photo 2
Property 45197 photo 3
Property 45197 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 96 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 10973
  • Metrekare 20100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği