Satılık - Arsa 3928 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Kriopigi Belediyesi
800 000 €
203 €/m²
Property 44594 photo 1
Property 44594 photo 2
Property 44594 photo 3
Property 44594 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 83 km

Açıklama

Satılık Arsa 3928 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki).

Konum

Benzer öğeler

Satılık
780 000 €
  • Nesne kodu 2678
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 10973
  • Metrekare 20100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği