Satılık - Arsa 5000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Dörtlü
910 000 €
182 €/m²
Property 19484 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 92 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
780 000 €
  • Nesne kodu 2678
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 10973
  • Metrekare 20100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği